Gabi67

Én és a világ 44 ...

Magam sem tudom mióta nem írtam, fuldokoltam az én kis világomban! Mire is gondolok? Talán rettentő bután hangzik, de így 44 évesen (na, jó, lassan- de nagyon lassan 44 és fél évesen – Ne reklamálj, juszt se írom le, hogy maholnap 45!) újra és újra keresem önmagam. Keresem a helyem a világban! Tovább

Tíz éves leszek!

Tízéves “szülinapomat” ünneplem október közepén!
Tartsatok velem a buliban! Tovább

Nálunk vendégeskedik Mr. Murphy!

Sziasztok! Készültem ám! Innen nem megyünk sehova egy darabig! Tovább

Helyem a világban

Mindannyian vágyakozunk valami vagy valaki után. Szeretnénk elérni dolgokat, véghezvinni dolgokat, megszerezni valamit (esetleg valakit)… Tovább

diagnózis

Megmutatom nektek, milyen kis, amikor beindulok, és orvosokat zaklatok!
Csak figyeljetek! Tovább

Rémálom az eM utcában!

Rémes álmomat osztom meg, sokkolva embereket, borzolva az idegeket! Tovább

Álom és valóság

Régen írtam nektek, remélem szívesen fogadjátok a Főnix madarat Tovább

Nénik 2

Mesélek tovább… Most egy másik találkozásról… vagy inkább kettőről… Tovább

Goldenblog?

Goldenblog verseny…
Elgondolkodtató kommentekkel Tovább

Goldenblog

Benne vagyok!
Számomra ez nem csak a versenyzésről szól!
Nem akarok szerénytelen lenni, igenis arról is, de legfőképp… Tovább

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!